✔مرام نامه سایت

 

 

تصمیم گرفتیم برخی قوانین رو یادآوربشیم که ان شالله با حضورمون در این فضای مجازی که با اهداف مقدسی همراه هست مروج نیکی و پاکی باشیم 

 قانون شماره 1

 تمامی کاربران می بایست درهنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند و نام کاربری باید لاتین  باشد بدون خطوط اضافه .

قانون شماره 2

ارسال نامه درسایت pnucفقط توسط مدیران سایت  به کاربران امکان پذیر است لذا از هر مدیری که میخواهید جواب دریافت کنید اسم مدیر را در عنوان نامه خود بگذارید تا سوتفاهمی دربخش مدیریت پیش نیاید و  خود همان مدیری که به او نامه ارسال کرده اید نامه شما را دریافت و جواب دهد.

1.مدیر ermiya=مدیر کل

2.مدیرarman=مدیر سایت

3.مدیرarmin=مدیر سایت

4.مدیر beman=مدیر سایت


قانون شماره 3
لطفا در هنگام ایجاد تاپیک توجه داشته باشید که مطلبی مغایر با سایت ونظام جمهوری اسلامی قرار ندهید در غیر این صورت پست شماحذف خواهد شد.

قانون شماره 4
لطفا « ازارسال تاپیک های تکراری جداً خودداری فرمایید ." وقتی مطلبی مشابه آن موضوعی که شما میخواهید قرار دهید درتالار گفتگووجود دارد مطلب خود را در ادامه مبحث  قبلی قراردهید.تابه  بحث و تبادل نظر بپردازید.

قانون شماره 5
درصورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. درصورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 6
1- امضا حداکثر کوتاه باشد.
2- درهنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود، از تبلیغ سایت و وبلاگ خود و دیگران خودداری نمایید.
3- ازقراردادن محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید.
هرگونه امضا که مخالف این موارد باشد حذف خواهد شد.

قانون شماره 7
مسئولیت تمامی فایل ها و یا تصاویر و ... که از طریق سایت رد و بدل می شوند بر عهده کاربر فرستنده می باشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم حتماً پس از دریافت فایل ها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایلها را بر عهده دارند، چک نمایید.

قانون شماره 8
1-هرگونه بی احترامی به کاربران، مدیران و مسئولان سایت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد جدی خواهد شد

قانون شماره 9

1-لطفاً در زمان مطرح کردن مطلبی در سایت، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید.
2- از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداً خودداری فرمایید.
3- هیچ کاربری حق توهین به مسئولین عالی رتبه نظام را ندارد.


قانون شماره 10

چنانچه تاپیک و یا پیغامی از کاربران توسط مدیری در سایت حذف و یا ویرایش شد، برای جویا شدن علت موضوع برای مدیر یک پیغام خصوصی ارسال کنید.

قانون شماره 11

در صورتی که می خواهید از مباحث و آموزش هایی که در این سایت ذکر شده است در جایی دیگر و یا سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امکان لینک پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذکر نمایید.

قانون شماره 12

از ارسال هرگونه اسپم جهت بالا بردن تعداد پست ها به شدت پرهیز کنید.

 

+ اسپم یعنی : برای تشکر پست زدن
+ اسپم یعنی : بحث را به انحراف کشیدن
+ اسپم یعنی : در تاپیک بی ربط پست دادن

قانون شماره 13

عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفت وگوهای تاپیک باشد. لذا از گذاشتن عناوینی بی مفهوم ماندد"نقطه ,علائم اختصاری,حروف انگلیسی نا مفهوم و...به تنهایی" خودداری فرمایید.

قانون شماره 14
قرار دادن شماره تلفن و ایمیل در مطلب ارسالی خلاف قوانین تالار می باشد.
------------------------------------------------------------------------------

 

سخــــنی با شما کاربر گرامــــــــی!یکی از مواردی که در این جمع سایبری ما بایستی کاملا با دقت لحاظ بشه:


اینه که بین این جمع با صفا و بی ریای ما ، خواهران وبرادران ، چه مجرد و چه متاهل وجود دارند . لذا یادمون نره که اولا واسه چی اومدیم اینجا ؟!! و در ثانی اینکه نامحرم نامحرمه ، فرقی هم نداره که حضوری و فیس تو فیس باشه ، پای تلفن باشه ، پشت پرده باشه یا پشت سایت !

رعایت ادبیات گفتاری خیلی مهمه ! ظاهرا وجهی وجود نداشته باشه که در موارد غیر ضروری با نامحرم ، با یه ادبیات طنز و شوخی یا خیلی راحت صمیمی و بدون پرده و رعایت شاءن ، کامنت گذاشته شه(حالت افراط) ! همون دختر خاله پسر خاله شدن شدمون !!( که البته اصطلاح کاملا اشتباهی هم هست . دخترخاله پسرخاله هم نامحرم هستن و هیچ فرقی با بقیه نامحرما ندارن . الا اینکه اتفاقا بخاطر برخورد بیشترشون حتما باید بیشتر هم دقت داشته باشن !!

بعضا دیده شده برخی کاربران میدانند که طرف مقابل جنس مخالف هست لذا از پاسخ دادن امتناع میکند در اینصورت (حالت تفریط) در فضای مجازی هم قابل قبول نیست .

لذاخواهشمندیم باحفظ حیا درگفتار ,رفتار و سکنات ,جواب تاپیک ها رو بزارید.تا یک مبحث که شکل گرفت بشه ازش یه نتیجه ای گرفت .

خواهشا نفرمائید که اینجا همدیگه رو نمی شناسن و تعاملات نوشتاریست ! یعنی به صرف نوشتار مجازیم دیگه هرکاری که ...؟!!
درسته که کلا در اینترنت رفتارها بازتر شده‌؛
اما بد نیست هر از گاهی رفتار‌های مجازی‌مان را با برخوردهایمان در دنیای حقیقی محک بزنیم و ببینیم چقدر غرق این مجازی صفر و یک شده‌ایم؟
چقدر بر ارزش‌هایی که به آنها معتقدیم پافشاری می‌کنیم و چقدر تابع شرایط محیطی هستیم؟
آیا آنچه به دست می‌آوریم ارزشمندتر است یا آنچه از دست می‌دهیم؟

 

ان شالله بتونیم در نوع خودمون بهترین باشیم و در زیر سایه امام زمان (عج)به این قوانین احترام بزاریم .

 

یاعلی  

 

 

 


نظرات ثبت شده

جیران شیبانی

مصالعه کردم امیروارم بتونم در این فضا مفید واقع شوم

علی

نکات خوبی بود اگه همه رعایت کنن.موفق باشید

چه فرفی میکنه؟

حرف خوب همه میتونن بزنند اما در عمل چی؟ اینقدرا ک شما تعریف میکنید مرام نامه من ک مرامی نمیبینم حداقل مرام کاربرا برای سایتی ک خودشون رو عضو اون میدونن چند ماهه من هروقت اومدم اینجا مطالب سایت همین بوده تاسف داره تکراری وسایت فراموش شده میدونم کسی نیست اینجا این سایت رو زنده کنه میدونم حتی این نظر من هم خونده نمیشه دلم میسوزه ک فضا برای اون هدفی ک همه ازش دم میزنن وهی میگن شرمنده ایم شهدا ما میخاییم سرباز اقا باشیم بس کو اون همه ادعا چی شده که اینجا رو فراموش کردید ؟

ثبت نظر شما

نام و نام خانوادگی:
نظر: