✤پیام تبریک مسئولین و کاربران سایت pnucبه ورودی های جدید

 

صاحب نظری که بر سخن آگاه است/ اول سخنش به نام الله است

 

 

 

شما دانشجويان، ستارگان درخشاني هستيد كه آسمان آينده كشور را نورباران كرده‌ايد.(مقام معظم رهبري)

 

با سپاس به درگاه ایزد متعال و صلوات بر پیشگاه پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و خاندان پاک و مطهرش و سلام بر تمامی آموزندگان دانش و پرورندگان بینش. همه ساله تقارن فصل مهر با ایام شکوهمند هفته دفاع مقدس تقارنی نیکوست که فضای مملو از علم و کمال دانشگاه‌ها پر می‌شود از عطر ملکوتی فرهنگ ایثار و شهادت.

 

سال تحصیلی جدید را با خوش آمدگویی به همه‌ی دانشگاهیان ارجمند و جویندگان حکمت و معرفت، به ویژه دانشجویان ورودی جدید که با کوشش و تلاش گامی دیگر در جهت فتح قله های علم و معرفت برداشته و به جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور چناران پیوسته‌اند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم در پناه عنایات حضرت حق، سال جدید تحصیلی سالی سرشار از پیروزی های علمی و فرهنگی برای جامعه دانشگاهی ما باشد.

دعا می کنیم سر کلاس درس خدا با دلی آکنده از دنیا شاگرد اول بمانید
درود خوشه های انگور بر یاقوت انار دل بندگی شما با یاد فرزند زهرا حسین ثارلله


نظرات ثبت شده

آصال

سلام به نظرتون"بندگي حسين(ع)" كه نوشتيد درسته؟!!!!!!!!!!! همه ما بنده خدا هستيم و عاشق بي چون و چراي آقا امام حسين(ع). لطفا تصحيح بفرماييد كه معاندان اسلام و تشيع از همين اشتباهات جزئي ما شيعيان بر عليه خودمون استفاده كرده و ما رو مشرك خطاب مي كنند

بمان

باسلام خدمت میمهان آصال : در جواب حضرت عالی باید بگم منظور از بندگی ,آن بندگی نیست که شما متصور شدید.همون ارادتی که به مولا وجود داره در این متن به بندگی یاد شده .ان شالله که رفع اشکال شده باشد.

آصال

با سلام خدمت مسئولين محترم سايت ما كه خودي هستيم و بد برداشت نمي كنيم بزرگواران، منظور بنده افراد بي خودي بود كه منتظرند كه از كاه كوه بسازند والا مگه ميشه بچه شيعه بود و با عشق اباعبدالله بزرگ نشد و خو نگرفت؟قصد بنده ايراد بني اسرائيلي نبود مثلا ميشد به جاي "بندگي" نوشت "عشق" و نيازي به تفسير هم نداشت

بمان

با سلام خدمت میهمان آصال:حق شناسی می کنم از حضور جنابعالی و سپاس از موردی را که متذکر شدید. فکرکنم تاحدودی اصلاح شد. منتظر پیشنهادات و نظرات کاربران و میهمانان سایت هستیم.

ثبت نظر شما

نام و نام خانوادگی:
نظر: