اطلاعیه دانشگاه پیام نور در رابطه با ثبت نام ورودی های جدید

دانشگاه پیام نور چناران اطلاعیه ای بدین شرح منتشر کرد


اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 91 دانشگاه پیام نور

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت خواهشمند است پذیرفته شدگان از تاریخ 91/7/1 لغایت 91/7/7 صرفا در کدقبولی اعلام شده با مدارک ذیل برای ثبت نام با روش غیر حضوری براساس موارد ذیل اقدام نمایند.

 پذیرفته شدگان لازم است اصل مدارک لازم را با حجم هر تصویر 250 کیلو بایت . فرمتjpg  یا jpeg اسکن نموده و با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir جهت ثبت نام غیر حضوری با شناسه کاربری و گذر واژه که در سایت گلستان ارائه شده اقدام به ثبت نام نمایند.

مدارک مورد نیاز

1-کلیه صفحات شناسنامه

2-تصویر پشت و روی کارت ملی

3-عکس با زمینه روشن

4- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان) کارت پایان خدمت- کارت معافیت یا برگه اعلام فراغت از پیش دانشگاهی

5- مدرک دیپلم متوسطه سه ساله

6-مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم

7-ریز نمرات دوره متوسطه

8-ریز نمرات دوره پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم

9-رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی

10- رسید تائیدیه پستی دیپلم متوسطه

11- ارائه فرم تعهد پرداخت شهریه

12- گواهی اشتغال به کار ، اصل حکم کارگزینی و مدرک مثبته برای استفاده از سهمیه سازمان های طرف قرارداد با دانشگاه پیام نور

13- گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری

 

-پس از ثبت نام اینترنتی فرم تعهد پرداخت شهریه ، گواهی پذیرش غیرحضوری و فرم مشخصات کامل دانشجو از سایت گلستان پرینت گرفته و به همراه سایر مدارک در تاریخ 91/7/16 تا 91/7/30 به آموزش تحویل داده شود.

توضیحات:

1- پس از پایان ثبت نام اولیه و اعلام شماره دانشجویی حداکثر ظرف 24 ساعت امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم میشود ولازم است تا دانشجو در مهلت مقرر اقدام به انتخاب واحد نماید.

2- به جز رشته های حقوق ، علوم سیاسی و مترجمی زبان انگلیسی بقیه رشته ها نظام تجمیع (چند بخشی) می باشند که در زمان گرفتن چارت درسی و وضعیت منابع به این نکته توجه شود.

3-دانشجویان پذیرفته شده از تاریخ 91/7/16 لغایت 91/7/30 با در دست داشتن اصل و کپی کلیه مدارک ثبت نامی به آموزش مراجعه نمایند.

4-پذیرفته شدگان جهت ثبت نام باید دارای مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم و یا کاردانی باشند.

5- درخواست تطبیق واحد از سایر دانشگاه  ها حداکثر تا پایان نیمسال اول 92-91 می باشد.

6-دارندگان مدرک کاردانی پیوسته (فاقد مدرک پیش دانشگاهی) طبق مقررات قابل معادل سازی نمی باشند.

7-  جهت انتخاب واحد ، حذف و اضافه ، حذف اضطراری ، دریافت نمرات و ... با شماره دانشجویی (شناسه کاربری) و گذرواژه به سایت گلستان مراجعه نمایید.

8-جهت پرینت برگه انتخاب واحد و تاریخ امتحانات : سایت گلستان – منوی ثبت نام – گزارش ثبت نام – گزارش نتیجه ثبت نام( گزارش شماره101)

9-جهت حضور در جلسه امتحان همراه داشتن کارت دانشجویی و گزارش 428 (کارت آزمون) که یک هفته قبل از امتحانات در صورت پرداخت شهریه در سایت گلستان فعال میگردد الزامی می باشد.

در پایان لازم به توضیح است کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است و لذا داوطلبان درصورت هرگونه سوال منحصرا از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان سنجش می توانند اقدام نمایند و از مراجعه حضوری جدا خودداری کنند.

با آرزوی توفیق

دانشگاه پیام نور چناران

نظرات ثبت شده

ثبت نظر شما

نام و نام خانوادگی:
نظر: